Facebook
Twitter
Spelers & Begeleiders

Spelers seizoen 2018-2019
Antwerpen
Brent Geentjens
Jesse Schelfhaut
Matthijs Verherstraeten
Stef Nuytkens
Wesley Pelgrims
Yorrit Hoes
 
Limburg
Nick Jansen
Senne Delanoy
Sybren Sokolowski
 
Vlaams-Brabant
Tim Crabbé
 
Begeleiders SOV
Antwerpen
Didier De Proost - ddp@scarlet.be 
Kristof Vermeiren - kristof.vermeiren@gmail.com 
Rik Seymus (ondersteunend) - rik.seymus@telenet.be
Rob Stynen (ondersteunend) - centrumwesterlo@gmail.com 
Werner Jacobs - wernerjacobs@scarlet.be 
 
Limburg
Bert Hoebers - bert.hoebers@gmail.com 
Gino Ceulemans - gino.ceulemans@telenet.be 
 
Oost-Vlaanderen
Daniel Bontinck (ondersteunend) - danielbontinck_snooker@yahoo.co.uk 
Patrick Werrebrouck - patrick.werrebroeck@telenet.be 
 
Vlaams-Brabant
Rupert Wittebols - rupert.wittebols@telenet.be 
Sven Abels - sven.abels@telenet.be 
 
Alle begeleiders hebben het VTS-erkende diploma "Initiator Snooker" behaald. VTS ofwel de Vlaamse Trainersschool is verbonden aan Sport Vlaanderen (het vroegere BLOSO) van waaruit deze cursus georganiseerd wordt.
 
 
  • VTS
  • Sport Vlaanderen
  • Nationale Loterij
  • VTS
  • Sport Vlaanderen
  • Nationale Loterij
  • VTS
  • Sport Vlaanderen
  • Nationale Loterij
Welkom op de website van de Vlaamse SnookerFederatie vzw.
Algemeen
Extra
Contacteer ons
Vlaamse SnookerFederatie VZW
Zuiderlaan 13
9000 Gent (BE)
info@vsf-snooker.be
© 2012-2019 Vlaamse SnookerFederatie VZW | Privacy
Produced by NetQue: E-Business Solutions